Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS, XXL

Ngjyra

Blu, E bardhe, E zeze, Gri, Jeshile, Vishnje

Marka

Gjinia

80% Pambuk, 20% Poliester

Sugjerime

 • -21%
  Bluza 2,790L
 • -21%
  Pantallona 2,390L
 • -21%
  Bluza 2,390L
 • -18%
  Pulovër 1,890L
 • -26%
  Bluza 2,990L
 • -21%
  Pulovër 1,990L