Back

Rroba Banjo Trupore

Rroba Banjo Trupore

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36, 38, 40, 42

Ngjyra

E zeze

Marka

Gjinia

80% Poliamide, 20% Elastan

Sugjerime

  • -21%
    Rroba Banjo Trupore 1,990L
  • -17%
    Rroba Banjo Trupore 2,490L