Back

Pupa

Pupa

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36, 37, 38, 39, 40

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

Lekure

Lartësia e takes: 1.5cm

Sugjerime

 • -31%
  Pupa 3,490L
 • -31%
  Pupa 2,790L
 • -31%
  Pupa 4,190L
 • -31%
  Pupa 3,490L