Back

Reçipeta (Rroba Banjo)

Reçipeta (Rroba Banjo)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Marka

Gjinia

Masa

36, 38, 40, 42

Ngjyra

Roze e erret

94% Poliamide

Sugjerime

 • -33%
  Bluza (Plazhi) 1,690L
 • -51%
  Pantallona (Plazhi) 2,490L
 • Rroba Banjo Trupore 2,290L
 • -21%
  Rroba Banjo Trupore 2,390L
 • -41%
  Rroba Banjo Trupore 1,190L
 • -33%
  Rroba Banjo Trupore 1,690L
 • Rroba Banjo Trupore 2,490L
 • Rroba Banjo Trupore 2,490L