Back

Pantallona Te Shkurtra

Pantallona Te Shkurtra

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

12-18, 18-24, 24-36, 36-48, 6-9, 9-12

Gjinia

Ngjyra

Blu

Marka

100% Pambuk

Sugjerime

  • Fustan 2,290L