Back

Pantallona Te Shkurtra

Pantallona Te Shkurtra

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

12-18, 18-24, 24-36, 9-12

Ngjyra

Jeshile

Marka

Gjinia

100% Pambuk

Sugjerime

  • Pantallona Te Shkurtra 790L