Back

Pantallona Të Shkurtra

Pantallona Të Shkurtra

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

12-18, 18-24, 24-36, 9-12

Ngjyra

Miks

Marka

Gjinia

100% Pambuk

Sugjerime

  • Çorape 990L