Back

Pantallona Të Shkurtra

Pantallona Të Shkurtra

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

11-12, 4-5, 5-6, 6-7, 7-8, 9-10

Gjinia

Ngjyra

Vishnje

Marka

63% Poliester, 34% Viskoze, 3% Elastan

Sugjerime

  • Fustan 2,290L
  • Paliçeta 1,790L
  • Fustan 2,490L
  • Fustan 1,290L
  • Fustan 1,990L
  • Fustan 1,290L
  • Këmishë 1,690L
  • Pantallona Të Shkurtra 590L