Back

Geta Femrash

Geta Femrash

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

S-M

Ngjyra

E zeze

Marka

Gjinia

85% Pambuk, 15% Elastan

Sugjerime

  • Kanatjere (Intimo) 1,490L
  • Pizhama (Tuta) 3,290L
  • Pizhama (Bluzë) 2,990L
  • Pizhama (Bluzë) 2,990L
  • Set Pizhamash 2,990L
  • Set Pizhamash 2,290L
  • Mbathje Femrash (Intimo) 790L
  • Mbathje Femrash (Intimo) 690L