Back

Atlete

Atlete

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

40, 41, 42, 43, 44

Gjinia

Ngjyra

E bardhe, E zeze

Marka

Lekure

Lartësia e tabanit: 4cm

Sugjerime

 • -51%
  Atlete 7,340L
 • -51%
  Atlete 6,840L
 • -51%
  Atlete 7,340L
 • -51%
  Atlete 7,890L
 • -51%
  Atlete 4,690L
 • -41%
  Atlete 7,550L
 • -41%
  Atlete 8,810L