Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, XL, XXL

Gjinia

Ngjyra

Jeshile kaki

Marka

64% Pambuk, 36% Poliester

Sugjerime

 • Tuta 3,990L
 • Bluza 3,990L
 • Bluza 3,990L
 • Bluza 4,990L
 • -51%
  Bluza 1,990L
 • Bluza 2,990L
 • -51%
  Bluza 2,490L
 • -51%
  Xhup 6,990L