Back

Fund

Fund

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

11-12, 3-4, 4-5, 5-6, 6-7, 7-8, 9-10

Gjinia

Ngjyra

Blu

Marka

98% Pambuk, 2% Elastan

Sugjerime

  • Fustan 3,290L
  • Fund 2,990L
  • Bluza 1,790L
  • Bluza 1,290L
  • Bluza 1,290L
  • Bluza 1,490L
  • Këmishë 1,990L
  • Bluza 1,290L