Back

Çorape

Çorape

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

12-18, 18-24, 6-12

Gjinia

Ngjyra

Miks

Marka

80% Pambuk, 20% Poliester

Sugjerime

  • Fustan 2,490L
  • Fustan 1,290L
  • Fustan 2,290L
  • Fustan 1,490L
  • Pantallona 1,690L
  • Kanatjere 490L
  • Bluza 990L
  • Pantallona Te Shkurtra 790L