Back

Çorape

Çorape

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

12-18, 18-24, 612

Gjinia

Ngjyra

Roze

Marka

75% Pambuk, 24% Poliamide, 1% Elastan

Sugjerime

  • T-Shirt 1,190L