Back

Çorape

Çorape

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

STD

Gjinia

,

Ngjyra

E kuqe

Marka

66% Pambuk, 28% Poliester, 5% Poliamide, 1% Elastan

Sugjerime

 • -31%
  Geta 410L
 • -31%
  Geta 690L
 • -31%
  Geta 1,180L
 • Çorape 290L
 • Çorape 290L
 • Çorape 290L
 • Çorape 290L
 • Çorape 290L