Back

Çorape

Çorape

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

5, L

Gjinia

Ngjyra

Roze

Marka

73% Pambuk, 25% Poliamide, 2% Elastan

Sugjerime

 • -31%
  Geta 410L
 • -31%
  Geta 690L
 • -31%
  Geta 1,180L
 • Tuta 790L
 • -34%
  Këmishë 990L
 • -24%
  Tuta 990L
 • -24%
  Tuta 990L
 • -24%
  Tuta 990L