Back

Çorape

Çorape

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

3, 5, 7

Gjinia

Ngjyra

E bardhe

Marka

78% Pambuk 21% Poliamide 1% Elastan

Sugjerime

  • Sandale 2,990L
  • Sandale 2,990L
  • Sandale 3,490L
  • Sandale 2,990L
  • Sandale 2,990L
  • Sandale 2,990L
  • Çanta 1,490L
  • Çanta 1,490L