Back

Reçipeta (Rroba Banjo)

Reçipeta (Rroba Banjo)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 38, 40

Ngjyra

E kuqe

Marka

Gjinia

91% Poliamide

Sugjerime

 • -21%
  Bluza (Plazhi) 1,190L
 • -21%
  Pantallona (Plazhi) 1,990L
 • -21%
  Rroba Banjo Trupore 2,390L
 • -21%
  Rroba Banjo Trupore 3,190L
 • -21%
  Reçipeta (Rroba Banjo) 1,190L
 • -21%
  Mbathje Femrash (Rroba Banjo) 1,190L
 • -21%
  Rroba Banjo Trupore 2,790L
 • -21%
  Rroba Banjo Trupore 2,390L