Back

Tuta

Tuta

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

11-12, 3-4, 4-5, 5-6, 6-7, 7-8, 9-10

Gjinia

Ngjyra

Blu, Gri e hapur

Marka

58% Poliester, 42% Pambuk

Sugjerime

  • T-Shirt 1,690L
  • T-Shirt 690L
  • Pantallona Të Shkurtra 1,690L