Back

Tuta

Tuta

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

11-12, 3-4, 4-5, 5-6, 6-7, 7-8, 9-10

Gjinia

Ngjyra

Gri e hapur

Marka

50% Pambuk, 50% Poliester

Sugjerime

 • -21%
  Këmishë 1,990L
 • -22%
  Këmishë 1,790L
 • -21%
  Pantallona Të Shkurtra 1,590L
 • Pantallona Të Shkurtra 1,490L
 • -18%
  Pantallona Të Shkurtra 1,390L
 • Kanatjere 990L
 • Këmishë 2,290L
 • T-Shirt 1,290L