Back

Pulovër

Pulovër

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

11-12, 3-4, 4-5, 5-6, 6-7, 7-8, 9-10

Gjinia

Ngjyra

E bardhe, E zeze, Gri

Marka

47% Pambuk, 47% Akrilik, 6% Fibra

Sugjerime

  • -21%
    Këmishë 1,590L