Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

12-18, 18-24, 24-36, 36-48, 6-9, 9-12

Gjinia

Ngjyra

Blu, Gri, Jeshile, Kafe

Marka

 • SKU: KOT3WMB10011TK
 • Categories: , ,
 • Name: SWEATSHIRT FOR BABY BOY

100% Pambuk

Sugjerime

 • Fustan 2,290L
 • Fustan 2,490L
 • Paliçeta 1,790L
 • Fustan 1,290L
 • Fustan 1,290L
 • Fustan 1,990L
 • Këmishë 1,690L
 • T-Shirt 790L