Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

12-18, 18-24, 24-36, 36-48, 9-12

Gjinia

Ngjyra

E kuqe

Marka

 • SKU: KOT3WMB10121TK
 • Categories: , ,
 • Name: SWEATSHIRT FOR BABY BOY

100% Pambuk

Sugjerime

 • Çorape 590L
 • Pantallona Te Shkurtra 590L
 • Pantallona Te Shkurtra 590L
 • Çorape 590L
 • Çorape 390L
 • Çorape 590L
 • Tuta 590L
 • Tuta 990L