Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

12-18, 18-24, 24-36, 36-38, 6-9, 9-12

Gjinia

Ngjyra

Pana

Marka

  • SKU: KOT3SMB10006TK
  • Categories: , ,
  • Name: SWEATSHIRT FOR BABY BOY

100% Pambuk

Sugjerime

  • Fustan 1,290L