Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

12-18, 18-24, 24-36, 3-4, 4-5, 6-9, 9-12

Gjinia

Ngjyra

Jeshile

Marka

 • SKU: KOT4WMB10183TK
 • Categories: , ,
 • Name: SWEATSHIRT FOR BABY BOY

100% Pambuk

Sugjerime

 • Fustan 2,490L
 • Fustan 1,290L
 • Fustan 2,290L
 • -14%
  Fustan 1,290L
 • Pantallona 1,690L
 • Kanatjere 490L
 • Bluza 990L
 • Pantallona Te Shkurtra 790L