Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

12-18, 18-24, 24-36, 3-6, 6-9, 9-12

Gjinia

Ngjyra

Jeshile

Marka

100% Pambuk

Sugjerime

  • Paliçeta 1,790L