Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

11-12, 3-4, 4-5, 5-6, 6-7, 7-8, 9-10

Gjinia

Ngjyra

Lejla e hapur

Marka

58% Pambuk, 42% Poliester

Sugjerime

  • Fustan 1,990L
  • Fustan 1,290L
  • Fustan 2,490L
  • Fustan 790L
  • Fustan 790L
  • T-Shirt 1,690L
  • T-Shirt 1,290L
  • T-Shirt 1,290L