Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

11-12, 3-4, 4-5, 5-6, 6-7, 7-8, 9-10

Gjinia

Ngjyra

E bardhe

Marka

100% Poliester

Sugjerime

  • -34%
    Bluza 990L
  • -26%
    Bluza 1,490L
  • Bluza 990L