Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

11-12, 3-4, 4-5, 5-6, 6-7, 7-8, 9-10

Ngjyra

E bardhe

Marka

Materiali i produktit

Sugjerime

  • Set Pizhamash 4,190L
  • Set Pizhamash 4,190L
  • Set Pizhamash 2,890L
  • Mbathje (Intimo) 1,990L
  • Kanatjere (Intimo) 1,590L
  • Pantallona (Plazhi) 1,990L
  • Pantallona (Plazhi) 1,990L
  • Pantallona (Plazhi) 1,990L