Back

T-Shirt

T-Shirt

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

12-18, 18-24, 24-36, 9-12

Gjinia

Ngjyra

E bardhe

Marka

100% Pambuk

Sugjerime

  • Çorape 590L
  • Çorape 390L
  • Tuta 990L