Back

T-Shirt

T-Shirt

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

4-5, 5-6, 6-7

Gjinia

Ngjyra

Gri

Marka

50% Pambuk, 50% Poliester

Sugjerime

 • -21%
  T-Shirt 1,190L
 • -21%
  T-Shirt 790L
 • -24%
  T-Shirt 990L
 • -15%
  T-Shirt 590L
 • -13%
  T-Shirt 690L
 • -21%
  T-Shirt 790L
 • -21%
  T-Shirt 790L
 • -15%
  T-Shirt 590L