Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS, XXL, XXXL

Ngjyra

Blu, Gri e erret, Gri e hapur, Jeshile e erret, Vishnje

Marka

56% Pambuk, 44% Poliester

Sugjerime

  • Këmishë 3,490L