Back

Xhinse

Xhinse

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

11-12, 3-4, 4-5, 5-6, 6-7, 7-8, 9-10

Ngjyra

Blu

Marka

Materiali i produktit

Sugjerime

  • -21%
    Xhinse 2,490L 1,990L
  • -21%
    Xhinse 2,290L 1,830L
  • -57%
    Xhinse 2,290L 990L