Back

Xhinse

Xhinse

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

11-12, 3-4, 4-5, 5-6, 6-7, 7-8, 9-10

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

68% Pambuk, 27% Poliamide, 5% Elastan

Sugjerime

  • -49%
    Xhinse 1,290L
  • -49%
    Xhinse 1,290L