Back

Pantallona

Pantallona

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

3-4, 4-5, 5-6, 6-7, 7-8

Gjinia
Ngjyra

E verdhe, Roze

Marka

64% Pambuk, 33% Poliester, %3 Elastan

Sugjerime

 • -21%
  T-Shirt 1,190L
 • -21%
  T-Shirt 790L
 • -24%
  T-Shirt 990L
 • -15%
  T-Shirt 590L
 • -13%
  T-Shirt 690L
 • -21%
  T-Shirt 790L
 • -21%
  T-Shirt 790L
 • -15%
  T-Shirt 590L