Back

Atlete

Atlete

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36, 37, 38, 39, 40

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

Lekure

Lartësia e tabanit: 5cm

Sugjerime

  • -21%
    Atlete 5,590L
  • -21%
    Atlete 3,990L
  • Atlete 4,990L
  • -21%
    Atlete 3,190L