Back

Çorape

Çorape

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

23-26, 27-30, 31-34

Gjinia

,

Ngjyra

Gri

Marka

65% Pambuk, 33% Poliester, 2% Elastan

Sugjerime

 • -31%
  Geta 410L
 • -31%
  Geta 690L
 • -31%
  Geta 1,180L
 • Çorape 290L
 • Çorape 290L
 • Çorape 290L
 • Çorape 290L
 • Çorape 290L