Back

Kanatjere

Kanatjere

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Ngjyra

Roze

Marka

Gjinia

90% Poliester, 10% Elastan

Sugjerime

 • -21%
  Kanatjere 1,030L
 • -21%
  Kanatjere 1,030L
 • -21%
  Kanatjere 1,190L
 • -21%
  Kanatjere 1,030L
 • -21%
  Kanatjere 630L
 • -34%
  Kanatjere 990L
 • -34%
  Kanatjere 990L
 • -34%
  Kanatjere 990L