Back

Atlete

Atlete

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36, 37, 38, 39, 40

Gjinia

Ngjyra

Bezhe, E zeze

Marka

Lekure

Lartësia e tabanit: 4cm

Sugjerime

 • -51%
  Atlete 3,140L
 • -51%
  Atlete 4,190L
 • -51%
  Atlete 5,240L
 • -51%
  Atlete 3,640L
 • -51%
  Atlete 3,640L
 • -41%
  Atlete 6,290L
 • -41%
  Atlete 3,770L