Back

Çanta

Çanta

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

STD

Gjinia

Ngjyra

E zeze, Gri

Marka

Tekstil

Përmasat e çantës: 20cm x 12cm x 3cm

Sugjerime

  • Çanta 1,990L
  • Çanta 2,990L