Back

Pupa

Pupa

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36, 37, 38, 39, 40

Gjinia

Ngjyra

E zeze, Jeshile, Nude

Marka

Lëkurë ekologjike

Sugjerime

  • Pupa 5,990L
  • Pupa 5,990L
  • Pupa 5,990L