Back

Çanta

Çanta

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

STD

Ngjyra

E zeze

Marka

Gjinia

75% Lëkurë ekologjike, 22% Poliester

Sugjerime

  • -21%
    Çanta 5,030L
  • Çanta 1,990L
  • Çanta 1,990L