Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS

Ngjyra

Blu, E kuqe

Marka

Gjinia

95% Poliamide, 5% Elastan

Sugjerime

  • -21%
    Pulovër 1,990L