Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS

Ngjyra

Blu, E kuqe

Marka

Gjinia

95% Poliamide, 5% Elastan

Sugjerime

  • Streçe 2,990L
  • Streçe (Sport) 2,290L
  • Streçe 2,990L
  • Streçe (Sport) 3,990L
  • Fund 2,490L
  • Fund 1,990L
  • Fund 2,990L
  • Fund 3,290L