Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48

Ngjyra

E bardhe

Marka

Gjinia

70% Pambuk, 30% Poliester

Sugjerime

  • Bluza 1,490L