Back

Reçipeta (Intimo)

Reçipeta (Intimo)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

75B, 75C, 80B, 80C, 85B

Gjinia

Ngjyra

Bezhe, E zeze

Marka

Materiali I produktit

Sugjerime

  • -31%
    Reçipeta (Intimo) 1,740L
  • -21%
    Reçipeta (Intimo) 1,190L