Back

Reçipeta (Intimo)

Reçipeta (Intimo)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Gjinia

Ngjyra

Blu

Marka

96% Poliamide, 4% Elastan

Sugjerime

  • -51%
    Set Pizhamash 1,490L