Back

Triko

Triko

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS

Ngjyra

E kuqe

Marka

Gjinia

70% Akrilik, 30% Poliester

Sugjerime

 • -21%
  Triko 3,190L
 • -21%
  Triko 3,990L
 • -21%
  Triko 1,990L
 • -21%
  Triko 1,590L
 • -21%
  Triko 2,390L
 • -21%
  Triko 1,190L
 • -21%
  Triko 1,590L
 • -21%
  Triko 1,990L