Back

Pallto

Pallto

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 38, 40, 42, 44

Ngjyra

Kafe

Marka

Gjinia

74% Poliester, 23% Viskoze, 3% Elastan

Sugjerime

  • Xhinse 3,990L
  • Pantallona Të Shkurtra 2,990L
  • Pantallona Të Shkurtra 3,290L
  • Pantallona Të Shkurtra 2,990L
  • Kanatjere 990L
  • Pantallona Të Shkurtra 1,290L
  • Kanatjere 1,690L
  • Kanatjere 1,790L