Back

Fustan

Fustan

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 38, 40, 42

Gjinia

Ngjyra

E bardhe

Marka

100% Viskoze

Sugjerime

  • -21%
    Fustan 3,190L