Back

Fustan

Fustan

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 38, 40, 42

Ngjyra

Blu

Marka

Gjinia

100% Poliester

Sugjerime

  • Pantallona Të Shkurtra 1,790L
  • Bluza 1,290L
  • Bluza 1,790L
  • Bluza 1,790L
  • Bluza 1,490L
  • Bluza 1,490L
  • Bluza 1,490L
  • Bluza 1,490L